Back to top

ההישגים הסביבתיים שלנו

רשימת Global A של CDP

ציון ‎100 הוא הציון הגבוה ביותר ברשימת A של CDP הגלובלי

יעילות אנרגטית

החברה הראשונה שהשיגה את סיווג היעילות האנרגטית הטוב ביותר בהתקנת מעליות, על פי תקן ISO 25745.

שימוש באנרגיה

בין 2008 ל-2016 הפחתנו את טביעת הרגל הפחמנית שלנו מבחינת שימוש באנרגיה מעל ל-60% ביחס למספר ההזמנות שהתקבלו.

הגישה שלנו

עבור KONE, המשמעות של אחריות סביבתית היא שילוב של פתרונות חדשניים, יעילים וחסכוניים מבחינת צריכת חשמל עבור לקוחותינו ושל הפחתת ההשפעה הסביבתית של מפעלינו.

img_people-flow-metro-escalator-951x535

תוכנית המצוינות הסביבתית של KONE

תוכנית המצוינות הסביבתית (Environmental Excellence) שלנו תומכת בהפיכתה של הסביבה הבנויה לערים אקולוגיות חכמות, לקהילות בעלות טביעת רגל פחמנית נמוכה ולבניינים שצריכת האנרגיה נטו שלהם שווה לאפס.

img_kone-show-room-951x535

פתרונות לבניינים ירוקים יותר

המעלית הנוכחית של KONE, מציעה עד 90% יותר יעילות מבחינת צריכת חשמל בהשוואה למעליות KONE משנות התשעים, לצד פתרונות יעילות אנרגטית ההופכים אותנו לחלוצים בתחום זה.

img_kone-us-maintenance-technician-951x535

הפחתת ההשפעה שלנו על הסביבה

אנו שואפים לצמצם עוד יותר את השפעת הפעילות שלנו על הסביבה, במיוחד בנוגע לטביעת הרגל הפחמנית של מפעלינו, וכן יעילות בצריכת החשמל, החומרים והמים.

img_architect-salesguy-europe

תמיכה בתכנון מבנים ירוקים

חישוב יכולת ניצול האנרגיה של מוצרינו מאפשר בנייה של מבנים ירוקים. אנו מפרסמים את ההשפעה הסביבתית של מוצרי KONE ותורמים לפיתוח תקני ניהול אנרגיה גלובליים.

img_elevator-modernization-benefits-5

התקנה יעילה אנרגטית

אנו לוקחים בחשבון את הסביבה בעת התקנת ציוד חדש. תהליכי ההתקנה המתוכננים והיעילים ממזערים את ההשפעות הסביבתיות השליליות של עבודת ההתקנה. המערכות שלנו מבטיחות שימוש מופחת בכימיקלים והפחתת כמות האשפה באתר.

img_maintenance-hwsy-3

תהליכי שירות יעילים

אנו משתמשים בטכנולוגיות חכמות ובצי כלי הרכב הירוקים שלנו כדי למזער את כמות הפליטות ולהגדיל את היעילות. פתרונות ניטור מרחוק מצמצמים ביקורים מיותרים של טכנאים. אנו מנהלים בצורה חכמה את מלאי חלקי החילוף בכלי הרכב שלנו כדי להפחית את כמות הביקורים במחסן וכך לצמצם עוד יותר את כמות הפליטות.

img_mom-son-modernization-elevator

יעילות אנרגטית באמצעות חידוש ושדרוג

אנו מיישמים מגוון פתרונות שנועדו ליצור השפעה רבה תוך גרימת השלכות מועטות ככל האפשר על הסביבה. פתרונות החידוש והשדרוג שלנו נעים להחלפת בנוריות לד חסכוניות ועד להתקנת מעלית חדשה לגמרי בעלת טכנולוגיה לייצור חשמל.

img_kone-van-street

הפחתת טביעת הרגל הפחמנית

KONE מודדת את טביעת הרגל הפחמנית של פעילותה מאז 2008. בין 2008 ל-2016 הצלחנו להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלנו בפרמטרים של Scope 1 ו-Scope 2 ביחס להזמנות שהתקבלו בלמעלה מ-60% (החישובים כוללים שימוש בחשמל וגזי קירור ישירים כהגדרת Scope 1, וכן שימוש בחשמל ובחימום אזורי לא ישירים כהגדרת Scope 2).

img_warehouse-car

לוגיסטיקה כגורם מרכזי


התפעול הלוגיסטי שלנו היה המקור העיקרי לפליטות גזי חממה בטביעת הרגל הפחמנית של KONE בשנת 2016: 149 קילוטון פחמן דו-חמצני (ב-2015: 148). אנו משתמשים רק במודלים של הפצה הלוקחים בחשבון את היעילות האנרגטית, ומקדישים תשומת לב מיוחדת להפחתת ההשפעה של ההובלה, זאת על ידי תכנון מיטבי של מסלולים ומשלוחים, וכן על ידי ניתוח קפדני של מודלים חלופיים להובלה.

img_Maintenance-technician-van

צי כלי הרכב שלנו

30% מגזי החממה שהופקו עקב הפעילות של KONE בשנת 2016 נפלטו מצי כלי הרכב הגלובלי של החברה, ובכך הפכו כלי הרכב לתורם השני בגודלו של פליטות גזי החממה שלנו. אנו מחפשים ללא הרף דרכים חדשניות להפחית את טביעת הרגל הפחמנית של צי כלי הרכב שלנו, למשל על ידי שימת לב לחיסכון בדלק, לניסויים בכלי רכב חשמליים ולניטור ביצועי הנהגים.

img_female-workers-factory

חיסכון באנרגיה במפעלינו

ל-KONE למעלה מ-1,000 מתקנים ברחבי העולם, הכוללים משרדים ומרכזי התקנה ושירות. מדיניות המתקנים הגלובלית שלנו שואפת לפתח מתקנים המתאימים לשימוש ותפעול אנרגטי יעיל. מטרתנו היא להפחית את טביעת הרגל הפחמנית הנוצרת ממתקנינו. אנו עמלים למציאת דרכים לשיפור החיסכון, ניצול יעיל בשימוש החשמל, הגדלת אחוז השימוש בחשמל ירוק והפחתת כמות האשפה ושיפור המיחזור.

עיון בדוח הקיימות שלנו (באנגלית)

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website