חידוש והחלפת מעליות

אנחנו כאן לעזור

מה השירות שאתה מחפש?

יתרונות חידוש ושדרוג המעלית

img_elevator-modernization-benefits-1

ביצועים

מעלית מחודשת ומשודרגת מתפקדת טוב יותר. זמני ההמתנה למעלית מתקצרים, מעט תקלות ופחות הפרעות. מערכת פיקוד חדשה מעודכנת ומנגנון הרמה, יביאו לקיום ארוך ולחסכון בצריכת אנרגיה, המפחיתים משמעותית את מספר התקלות. תוכלו גם ליהנות מהיתרונות של דלתות המעלית וממערכת חיווי מחודשת, אמינה ונוחה לשימוש.

img_elevator-modernization-benefits-2

בטיחות

הבטיחות ניצבת בראש העדיפויות שלנו - השיפורים החדשניים שלנו ישפרו את בטיחות הציוד שברשותכם ויעניקו לכם ולנוסעיכם נסיעה רגועה חסרת דאגות. שיפורי הבטיחות יביאו לכם תועלת במספר תחומים, כגון: תפקוד טוב יותר של דלתות התא, עצירה מדויקת של תא המעלית, תאורה משופרת המוסיפה לראות ולתחושת הביטחון, מערכת תקשורת דו-כיוונית בתוך התא, הספקת מתח חשמלי בחירום למקרים של הפסקות חשמל ועוד שיפורים רבים נוספים.

img_elevator-modernization-benefits-3

נגישות

נגישות טובה היא אחת התכונות החשובות של מעלית. בהחלפה מלאה של המעלית, ניתן להשיג הגדלה של עד 50% בשטח תא המעלית. בתהליך חידוש ושדרוג ניתן לתכנן פתח רחב של הדלתות שיאפשר להכניס בקלות כיסא גלגלים או עגלת תינוק. תנועת תנועת אנשים רגועה וחסרת מאמץ משפרת את איכות החיים של כל האנשים בבניין ומבטיחה את כוח המשיכה של הבניין לדיירים ובעלים נוכחיים ופוטנציאליים.

img_elevator-modernization-benefits-4

מראה חיצוני

מעלית נאה למראה משלימה את הבניין והופכת את התנועה בה לחוויה נעימה. כחלק מפרויקט חידוש ושדרוג של המעלית, נוכל להסב את תא המעלית הישן לתא חדש ומודרני. אנו נאפשר לכם לבחור את עיצוב הפנים של תא המעלית מתוך מגוון עיצובי פנים מקצועיים. לחלופין, תוכלו להתאים עיצוב תא מוכן מראש או לתכנן עיצוב עצמי, על ידי שילוב והתאמה של חומרים ואביזרים לפי העדפותיכם האישיות.

img_elevator-modernization-benefits-5

יעילות אנרגטית

חידוש ושדרוג עשויים לשפר משמעותית את היעילות האנרגטית של המעלית. אנו מציעים מנוע KONE EcoDisc®‎ שצריכת האנרגיה שלו נמוכה במידה רבה ממנוע עם תיבת הילוכים, לנסיעה בשתי מהירויות או מעליות הידראוליות. תוכלו גם ליהנות מיתרונות האנרגטיות של תאורת נוריות LED בתוך תא המעלית וממערכת ההנעה היעילה אנרגטית שלנו המשחזרת אנרגיית בלימה עודפת ומזינה אותה חזרה לרשת. אנו מציעים גם אפשרויות מצב המתנה, שבו המעלית עוברת למצב חסכון בצריכת אנרגיה כאשר אינה בשימוש. כך תוכלו לחסוך בהוצאות החשמל ולהפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלכם.

backimg_dx-lander-design_1440X500

הפתרונות שלנו לחידוש ושדרוג מעליות

כלים והורדות

מדריך שימוש לחידוש ושדרוג מעליות

המדריך מפרט את תהליך החידוש והשדרוג צעד אחר צעד, ומסייע לכם לתכנן את הפרויקט בצורה הטובה ביותר.

עלון פרסום חידוש ושדרוג מעליות KONE

גלו כיצד לנהל את מחזור החיים של הציוד שברשותכם ומהם פתרונות החידוש והשדרוג שלנו.

כלי לעיצוב תא המעלית (Car Designer)

עצבו את פנים המעלית שלכם באופן מקוון. בחרו מוטיב עיצובי מ-KONE Design Collection, או צרו סגנון ייחודי על ידי בחירה והתאמה עצמית מתוך המבחר הרחב שלנו של חומרים, אביזרים ואפשרויות תאורה.

backimg_maintenance-highlights-bg

רוצה לדבר עם מומחה?

לחץ על הכפתור, השאר פרטים ונדבר ממש בקרוב!