חידושים

חידושים

חברת מובילה טכנולוגית

יחד עם שותפינו אנו ממשיכים לחזק ללא הרף את מיצובנו כחברה המובילה בחדשנות בתעשייה שלנו. ההישגים המוכחים של KONE במחקר ופיתוח הביאו לכך שיש לנו למעלה מ-3,000 פטנטים רשומים בתחום שלנו.

על ידי הבנת תהליך העיור, התמקדות בשיפור חיי אנשים וצרכיהם, וההזדמנויות שעומדות בדרך – אנו מסוגלים לפתח חדשנות והמצאות פורצות דרך שמשפרות בניינים והופכות את ערינו למקומות שטוב יותר לחיות בהם.

ככל שמערכות אקולוגיות חדשות מתפתחות מסביב לערים ולבניינים חכמים, נוצר פוטנציאל עצום לשלב תכנון בניינים עם מעליות, דרגנועים, שירותים ומתקנים אחרים באופן שממקסם ערכים ברי קיימא.

החדשנות והפתרונות של KONE

img_kone high-rise laboratories

מעבדות השחקים של KONE

עידן הבניינים המגה-גבוהים כבר כאן. פריצות הדרך הטכנולוגיות שלנו מעצבות את עתיד החיים בשחקים והופכות את הבלתי-אפשרי לאפשרי. במעמקי מכרה אבן גיר פעיל ב- Tytyri שבדרום פינלנד, שוכן מרכז פיתוח ומחקר המאפשר את בחינת קצה גבול היכולות של המעליות. "התאום האסייתי" של מתקן תת-קרקעי זה הוא מתקן המו"פ ב- Kunshan שבסין.

img_Innovations_ultrarope innovation

KONE UltraRope®‎

KONE UltraRope™‎ הוא הפיתוח האחרון בשורה של פריצות דרך טכנולוגיות, פיתוח המגדיר אמת מידה חדשה עבור גורדי שחקים. טכנולוגיית KONE UltraRope קלת המשקל מספקת יעילות אנרגטית, אמינות ועמידות חסרות תחרות, תוך שיפור ביצועי המעלית. הטכנולוגיה מבטלת את החסרונות של חבלי פלדה קיימים – צריכת אנרגיה גבוהה, מתיחות חבל, מסות גדולות בתנועה, וזמני השבתה הנגרמים מתנודות. KONE UltraRope יאפשר למעליות העתיד לנסוק לגבהים של עד 1,000 מטר.

img_Innovations_Ecodisc motor innovation

מנוע KONE EcoDisc®‎

מנוע הרמת המעלית מסוג KONE EcoDisc נמצא בלב פתרונות המעליות של KONE. הציוד כולו חודש בשנת 2012, דבר שהביא ליתרונות רבים. מערכת חדשנית של כריכת חוטי התיל מנחושת מפחיתה את כמות החשמל המתבזבזת על חום, והופכת את מעליות KONE לחסכוניות אף יותר מבעבר. מערכת בקרת המנוע והבלמים החדשים מספקים נסיעה חלקה ושקטה, בעוד העיצוב הקומפקטי מאפשר חלל רב יותר.

img_Innovations_Kone monospace elevator innovation

מעלית KONE MonoSpace®‎

KONE יצרה מהפכה אמיתית בתעשייה בשנת 1996 עם המעלית הראשונה בעולם ללא חדר מכונות – KONE MonoSpace®‎, שנועדה לבניינים נמוכים עד בינוניים. ב-2012 השיקה KONE קו חדש לגמרי של מעליות KONE MonoSpace. הפתרונות החדשים יעילים אנרגטית באופן משמעותי מהדור הקודם, ומספקים נוחות נסיעה מובילה בתעשייה, לצד עיצוב זוכה פרסים של תא פנים המעלית. הודות להקטנת הנפח של KONE MonoSpace, היא אידיאלית לבניינים הזקוקים לחידוש ושדרוג המעליות שלהם.

img_Innovations_Kone minispace elevator innovation

מעלית KONE MiniSpace™‎

KONE MiniSpace היא מעלית עם חדר מכונות קטן, המהווה פתרון אידיאלי לבניינים הגבוהים המאתגרים ביותר. מעליות KONE MiniSpace מונעות באמצעות מערכת ההרמה החסכונית בחשמל מסוג KONE EcoDisc®‎, ומציעות נוחות נסיעה ללא תחרות וכן עיצוב עטור פרסים של פנים המעלית.
img_Innovations_Kone nanospace maximized space

פתרון חידוש ושדרוג KONE NanoSpace™‎

בנוסף למהירות ההתקנה הגבוהה של KONE NanoSpace™‎, המעלית מצוידת ברכיבים קומפקטיים במיוחד ובטכנולוגיה חדשנית המאפשרים תא מעלית גדול יותר ב-50% – ללא כל שינוי בגודל פיר המעלית. בנוסף לחלל גדול יותר ולנגישות משופרת, מעלית זו גם מספקת נסיעה חלקה לשיפור נוחות מרבי. הוספת מערכת KONE HybridHoisting™‎ היעילה מבחינה אנרגטית, תסייע בצמצום צריכת החשמל ובהוצאות תפעול המעלית.

img_Innovations_Moscone convention center

חידוש ושדרוג מעליות בשיטת KONE EcoMod™‎

גישה מערכתית חדשנית להחלפת מנגנון הדרגנוע שלכם כולו. פתרון זה עושה שימוש בטכנולוגיה חדישה המייתרת את הפירוק היקר של שלדת המעלית, שבנוסף מונעת הפרעות. בנוסף הפתרון מצמצם את צריכת החשמל ואת עלויות תפעול הציוד החדש שהותקן.

img_Innovations_Kone innotrack autowalk

מסוע אוטומטי KONE InnoTrack™‎

מניע אנשים במהירות ובאופן חלק על פני מרחקים ארוכים. המסועים האוטומטיים מדגם KONE InnoTrack קלים להתקנה, אינם מצריכים שינוי במבנה הרצפה. העיצוב המודולרי שלהם מאפשר לשנות בקלות את אורכם או את מיקומם.

img_Innovations_Kone jumplift innovation

מעלית לזמן הבנייה KONE JumpLift

KONE JumpLift זוהי מעלית לבנייה הכוללת חדר מכונות זמני שניתן להעבירו מעלה עם התקדמות הבנייה. יתרונות KONE JumpLift: מאפשרת תהליך בנייה מהיר ובטוח, ביצוע מוקדם של גימור חזית הבניין, זמני השבתה מופחתים, והובלה בטוחה יותר בכל תנאי מזג האוויר.

img_Innovations_Kone polaris destination control system

מערכת בקרת יעד KONE Polaris™‎

KONE Polaris מגדילה את קיבולת המעלית, משפרת את נוחות הנוסעים ומפחיתה את זמני ההמתנה. היא גם משפרת את האבטחה, זאת על ידי שילוב שלה עם מערכת בקרת הכניסה של הבניין. לוח בקרת היעד החדש שלנו מאפשר, בעזרת טכנולוגיית מסך מגע חדישה וממשק משתמש אינטואיטיבי ביותר, חוויית משתמש קלה וחלקה. כדי לשפר את הנוחות אף יותר, הדיירים בבניין יכולים לקרוא למעלית היישר מהמכשיר הנייד שלהם בעזרת אפליקציית KONE RemoteCall™‎ לטלפונים חכמים.