מה אנו מציעים

התנסויות

מטרתנו היא לאייש כל משרה בעובדים המקצועיים ביותר ובעלי היכולות המתאימות ביותר את זאת אנו מדגישים על ידי שיחות בין העובדים למנהליהם לפחות פעמיים בשנה, בנושאי רווחה, פיתוח הקריירה ומגוון אפשרויות הצמיחה העומדות בפניהם.

img_We offer_Technician equipment van

פיתוח קריירה

אנו מציעים לעובדינו הזדמנויות לפיתוח קריירה, האפשרויות נעות בין מעבר לתפקידים מקבילים ועד קידום למשרות מאתגרות יותר בארגון. ב-KONE אנו מאמינים ברוטציה של תפקידים ומפרסמים את כל המשרות שלנו בתוך החברה. העובדים יכולים להציע מועמדות לכל התפקידים המוצעים, ולכן מגוון האפשרויות הוא אינסופי.

שינויים והתפתחויות חיוביות בעסקים מאפשרים לעובדינו ללמוד ולצמוח גם אם החליטו להישאר בתפקידם הנוכחי. כדי לקדם את פיתוח העובדים, אנו מציעים גם ייעוץ והדרכה בתוך KONE ואף פיתחנו תוכניות הדרכה בכל סניפי החברה.

img_employees-construction-site-shanghai-951x535

הזדמנויות למידה

KONE מארגנת תוכניות הדרכה הכוללות מגוון רחב של פיתוח כישורים מקצועיים. הן נועדו לחזק את המודלים התפעוליים המשותפים, לקדם שיתוף פעולה והעברת ידע בין-תרבותי, ולהבטיח פיתוח של המנהלים כיום ושל מנהלי העתיד. אנו מציעים מבחר תחומים, החל בניהול פרויקטים וכישורים מקצועיים, כמו כן הדרכות טכניות והדרכות בתחום המכירות.

אנו מחויבים לפיתוח מנהלינו ולכן בוחנים את צוותי ההנהלה, מתכננים את קידומם ובוחרים את מחליפיהם. אנו גם משקיעים בפיתוח מנהיגי העתיד של החברה.

מה המשמעות של רווחה ב-KONE?

משמעות רווחת העובדים עבורנו היא בריאות פיזית, מנטלית וחברתית; בהקשר של עבודה וקריירה מדובר בניהול אורח חיים מאוזן. תוכניות Elevate Your Health (שפרו את בריאותכם) נועדו לשפר את רווחת העובדים ב-KONE. תוכניות Elevate Your Health הן החלק בעל המשמעות הגבוהה ביותר ב-KONE. התוכניות האלו מבוססות על שלושה יסודות.

img_people flow day_girl

היו מודעים

יצירת מודעות לסיכונים פיזיים ומנטליים לבריאות האישית שלנו

img_We offer_Us technicians van

היו פעילים

נקיטת פעולות אישיות לטיפול בסיכונים לשיפור הבריאות ולשמירה עליה 

img_We offer_Chinese technicians park

היו אחראים

התחייבות אישית להגדלת הפעילות הגופנית באופן קבוע

בדקו את הצעות העבודה המרגשות שאנו מציעים במדינות שונות!