שדרוג רכיבי מעליות

יתרונות השדרוג

יעילות אנרגטית

שדרוג מערכת החשמל ומערכת הבקרה והתאורה של המעלית מפחיתים במידה ניכרת את כמות החשמל שהיא צורכת. לצד הגדלת יעילות צריכת החשמל של המעלית, השדרוג יכול לחסוך לכם גם עלויות תפעול.

ביצועים

ניתן לשפר את ביצועי המעלית במידה רבה על ידי שדרוג רכיבים, כגון מערכת הבקרה ומנגנון הפעלת הדלת. שדרוגים מסוג זה משפרים את האמינות ואת הדיוק בהגעה ליעד, זמני ההמתנה והנגישות של המעלית.

בטיחות

העדיפות העליונה שלנו היא בטיחות נוסעי המעלית ועובדי השירות שלה. שדרוג רכיבים כגון תאורת פיר המעלית וחדר המכונות, בקר מהירות תא המעלית, או אמצעי המגן במנוע, ישפרו את הבטיחות ויסייעו לכם לנהל טוב יותר את גורמי הסיכון בבניין.

נושאים קשורים

img_modernization-elevator-comp-upgrades-related-1-951x535.jpg

האם יש בבניין שלכם מעלית KONE MONOSPACE®‎ וותיקה?

גם אם תתחזקו את המעלית שלכם בצורה הטובה ביותר, לאחר שנים של שירות ושימוש היא תזדקק לחידוש. חידוש ושדרוג מתוכנן היטב מבטיח שהיא תמשיך לפעול באופן אמין וחסכוני, תעמוד בדרישות תקני הבטיחות החדשים ותשפר את עיצוב הבניין שלכם. עיינו כאן במידע נוסף על חבילות השדרוג של מעליות KONE MonoSpace.

img_modernization-elevator-comp-upgrades-solutions-2

ניהול פרויקט נטול בעיות וסיוע בתכנון – כן בבקשה!

חידוש ושדרוג מתוכנן היטב מבטיח שהציוד שלכם ימשיך לפעול באופן אמין, יעמוד בדרישות תקני הבטיחות החדשים וישפר את עיצוב הבניין שלכם. למידע נוסף על תהליך החידוש והשדרוג, שירותי KONE Care for Life ושירותי ניהול נכסים.