הכרזת הזוכה

הניסוי של KONE DX בוחן את האפשרויות המהנות, המפתיעות ומעוררות ההשראה שהקישוריות הבלתי מוגבלת יכולה להביא למרחבים העתידיים שלנו. הודות לממשקי ה-API הפתוחים במעליות KONE DX, אנו יכולים לחבר את המעליות שלנו כמעט עם כל דבר. אתגרנו את הציבור הרחב לומר לנו מה הוא היהרוצה לחבר למעלית. עם כל כך הרבה רעיונות מדהימים, ברור שאין גבולות לאפשרויות שהקישוריות יכולה להביא לעתידנו. התחרות סגורה כעת, אך האתגר האמיתי עוד לא התחיל

הרעיונות עם מירב הקולות

המצביעים שלנו אהבו את שלושת הרעיונות המובילים האלה - וגם אנחנו אהבנו אותם! הם מאתגרים את האפשרויות מעוררות ההשראה שהקישוריות הבלתי מוגבלת יכולה להביא למרחבים העתידיים שלנו. הודות לממשקי API פתוחים, אנו יכולים לחבר מעליות של KONE DX כמעט עם כל דבר.

DX experiments

להאזנה לפודקאסט

השילוב בין מגורים במטרופולינים ועולם הדיגיטל משנים את האופן שבו אנחנו חיים, עובדים ונעים בערים. בפודקאסט הזה אנחנו בוחנים דרכים לשמור על חדשנות ולשפר את התנועה העירונית, כמו גם ליצור ערים עתידיות שיהיו חכמות יותר ובנות-קיימא.

DX experiments

img_podcast-trailer-535x365

Introducing The Flow of Urban Life

The Flow of Urban Life is a new podcast by KONE that explores how we can innovate to improve urban flow and create smarter, more sustainable cities. Subscribe and listen on Spotify, Google Podcasts, SoundCloud or Apple Podcasts.

img_podcast-episode-1-535x365

Connected Cities: Inclusive Technology

How can we make our cities more inclusive? This episode explores how technology can improve the urban design through accessible technology, with special guests from BlindSquare, SozialHelden and KONE. Subscribe and listen on Spotify, Google Podcasts, SoundCloud or Apple Podcasts.

img_podcast-episode-2-535x365

Connected Cities: The Robot Helper

Essential services keep our cities running smoothly. But with fast-paced urbanization, will our services be able to keep up with the growing demand? This episode explores how robots can help, with special guests from Robotise, Forum Virium and Gaussian Robotics. Subscribe and listen on Spotify, Google Podcasts, SoundCloud or Apple Podcasts.

DX experiments

אתם מוזמנים להתרשם מהמעליות החדשות מדגם KONE DX Class

אתם מוזמנים להתרשם מהמעליות החדשות מדגם KONE DX Class

מעליות KONE DX Class יוצרות חוויית שימוש חדשה לחלוטין במעליות, עם קישוריות שפותחת דלת אל עולם של הזדמנויות. הן מאפשרות פתרונות חכמים שהופכים את החיים לנוחים יותר ומעוררי השראה.

DX experiments

הכירו את השותפים בסביבה העסקית של KONE

הכירו את השותפים בסביבה העסקית של KONE

בעזרת הפלטפורמה הדיגיטלית וממשקי ה-API של KONE אנחנו מחברים מעליות אל מגוון פתרונות לבניינים חכמים, שאותם מספקת רשת הולכת וגדלה של שותפים בסביבה העסקית שלנו. הפתרונות החדשניים האלה הופכים את החיים לקלים ונוחים יותר עבור המשתמשים. אתם מוזמנים לראות אילו פתרונות של שותפים משפרים כיום את תנועת האנשים.

WELCOME TO KONE!

Are you interested in KONE as a corporate business or a career opportunity?

Corporate site

Would you like to find out more about the solutions available in your area, including the local contact information, on your respective KONE website?

Your suggested website is

United States

Go to your suggested website