פרטי המוצר

תיאור

KONE NanoSpace הוא פתרון חסכוני שנועד להתקנה מהירה בבנייני מגורים. תהליך ההתקנה החלק והטכנולוגיה האולטרה-קומפקטית שלנו יספקו לכם מעלית יעילה אנרגטית חדשה הגדולה בעד 50% מהקודמת, כל זאת תוך לא יותר משבועיים. סיווג צריכת האנרגיה על פי ISO: B. KONE NanoSpace עומד בדרישות תקני המעליות האירופאים EN81-20 ו-EN81-50.

מפרט

  • תיאור: הפתרון החסכוני להחלפת מעלית מלאה בבנייני מגורים.
  • מהירות: 1.0 מ"ש
  • מרחק נסיעה מרבי: 40 מ'
  • עומס מרבי: 630 ק"ג
  • מס' אנשים מרבי: 8
  • מס' מעליות מרבי בקבוצה: 2/2

עיצוב

  • שש אפשרויות עיצוב מודרניות וגמישות של תא המעלית המשלימות כל בניין מגורים
  • שתי אפשרויות חיווי אלגנטיות
  • אפשרות לבחור מתוך מגוון סוגי אביזרים כדי להגיע למראה ולתחושה ייחודיים

יותר נוחות בפחות זמן

img_elevator-nanospace-blocks-1

נסיעה חלקה יותר במעלית

מערכת KONE HybridHoisting™ המהפכנית עבור דגמי KONE NanoSpace משלבת טכנולוגיות רצועה וכבלים בצורה חדישה לגמרי – הרצועה מניעה את המעלית והכבלים מחזיקים אותה תלויה בפיר שלה. העיצוב הסופר-קומפקטי והטכנולוגיה פורצת הגבולות מאפשרים עצירה מדויקת ומושלמת של המעלית בכל קומה. הם גם משפרים את נוחות הנסיעה במעלית, והופכים כל נסיעה לחוויה נוחה ונעימה.

img_elevator-nanospace-blocks-2

יותר מקום ועיצוב מרענן

למעלית KONE NanoSpace יש שני משקלות איזון דקים המאפשרים איזון אדפטיבי ושיפור של צריכת האנרגיה. הם ממוקמים ליד מסילות ההכוונה – וכך מאפשרים תא מעלית גדול בעד 50% באותו פיר. ויותר מכך, אנו מציעים לכם קולקציה מרשימה של עיצובי פנים מודרניים ומרעננים שנוצרו על ידי צוות העיצוב הזוכה-בפרסים שלנו. פשוט בחרו את מה שאתם אוהבים, או ערבבו והתאימו חומרים, תאורה ואביזרים כאוות נפשכם.

img_elevator-nanospace-blocks-3

פחות רעש ויעילות אנרגטית משופרת

KONE NanoSpace מונעת על ידי מנוע KONE EcoReel™ המנצל את אותה טכנולוגיה כמו ה-KONE EcoDisc® המוצלח, אך בעיצוב הרבה יותר קומפקטי. שלא כמו ברוב פתרונות הרמת המעליות, מנוע EcoReel ממוקם בתחתית פיר המעלית, וכך מפחית עוד יותר את מידת ההפרעה לבניין. תוכלו ליהנות גם מצריכת חשמל ומעלויות הפעלה נמוכות משמעותית, שכן NanoSpace היא חסכונית יותר ממעליות ישנות יותר עם מערכות הרמה קונבנציונליות.

img_elevator-nanospace-blocks-4-600

מרב היתרונות במעט זמן

אחד החידושים פורצי הגבולות של מעלית KONE NanoSpace הוא משך ההתקנה הקצר שלה. אם תבחרו ב-NanoSpace, החלפת המעלית הקיימת תהיה מהירה וקלה יותר מאי פעם. תהליך ההחלפה היעיל והחלק שלנו בן ארבעת השלבים, לצד החדשנות הטכנולוגית שאנו מציעים, מביאים לכך שתסבלו פחות הפרעות ושהמעלית יכולה להתחיל לפעול תוך לא יותר משבועיים.

כלים והורדות

כלי לעיצוב תא המעלית (Car Designer)

עצבו את פנים המעלית שלכם באופן מקוון. בחרו מוטיב עיצובי מ-KONE Design Collection, או צרו סגנון ייחודי על ידי בחירה והתאמה עצמית מתוך המבחר הרחב שלנו של חומרים, אביזרים ואפשרויות תאורה.

™KONE NanoSpace

תהליך החלפה "ארבע-השלבים" היעל אנרגטית והחדשנות הטכנולוגית שלנו משמעותם שהמעלית המודרנית והיעילה אנרגטית, ניתנת להתקנה בתוך שבועיים ובכך תשתפר איכות החיים של הדיירים.

תקני מעליות EN 81-20 ו-EN 81-50

דף מידע זה מספק סקירה כללית של השינויים העיקריים בדרישות הבטיחות והנגישות שפורסמו בתקן האירופי EN 81-20:2014 ובתקן EN 81-50:201

נושאים קשורים

img_modernization-elevator-mod-modernization-related-1-951x535

תכננו ותקצבו בבטחה למען העתיד

חידוש ושדרוג מתוכנן היטב מבטיח שהציוד שלכם ימשיך לפעול באופן אמין, יעמוד בדרישות תקני הבטיחות החדשים וישפר את עיצוב הבניין שלכם. למידע נוסף על תהליך החידוש והשדרוג שלנו ועל שירותי KONE Care for Life ותכנון ניהול הנכסים שלכם.