פתרון KONE JumpLift™

פתרון המעלית בזמן הבנייה שלנו בטיפוס עצמי משתמש בפיר המעלית הקבוע של הבניין במהלך הבנייה ללוגיסטיקה חלקה שמאיצה את השלמת הבניין ומובילה להחזר מהיר יותר על ההשקעה.

איך KONE JumpLift יכול לעזור לך?

img_jumplift-faster_680x425

בנייה מהירה יותר

KONE JumpLift מספקת גישה מוקדמת לשימוש בפיר המעלית הקבוע של הבניין להובלה אנכית מהירה יותר ויכולת עומס מוגברת, עוזרת לעובדים, הכלים והחומרים שלהם להגיע מהר יותר לקומת היעד שלהם, וחוסך שעות בכל יום.

img_architect_on_construction_site_with_tablet_680x425

עלויות כוללות נמוכות יותר

עם מעלית בנייה JumpLift, העובדים מבלים פחות זמן בנסיעות או בהמתנה לחומרים שיגיעו, עלויות העבודה היומיות יורדות, הבניין יסתיים מהר יותר, והבעלים יכולים לנצל את ההשקעה שלהם מוקדם יותר.

img_jumplift-weather_680x425

מבצע בכל מזג אוויר

KONE JumpLifts משתמשות בפיר המעלית הקבוע של הבניין להובלה אנכית, כך שבניגוד למנוף בנייה מסורתי ומעליות אתרי בנייה, העבודה יכולה להתנהל באין מפריע בתוך הבניין, ללא קשר לתנאי מזג האוויר החיצוניים.

img_ctu-jumplift_680x425

בטיחות משופרת

מנופי בנייה יכולים להתנתק מהבניין כדי לגרום לנזק או לפציעה, אך KONE JumpLift מותקן בתוך מסלול ההרמה של המעלית כדי להגביר את בטיחות המעלית לבנייה ולעמוד בתקנות ובקודים של בטיחות המעלית.

תודה על ההתעניינות והבקשה!

נדבר בקרוב.

חזור אחורה

הגבר את הפרודוקטיביות שלך עם KONE JumpLift

השתמש במחוון כדי לחשב חיסכון פוטנציאלי בזמן הבנייה עבור פרויקט הבניינים שלך באמצע הקומה כעת.

קומות

עובדי אתר (פועלים)

פירי מעליות

0

זמן סיום מהיר יותר ימים*

* בפרויקט טיפוסי של 12-24 חודשים, מינוף הפוטנציאל של KONE JumpLift

valueCalculator

רוצה לדעת מה זה יכול להשפיע על התקציב שלך?

יצירת קשר

Back

אנא מלא את הטופס כדי לקבל חישובים מותאמים לפרויקט שלך
Your Role*
Country Code*
Phone*
Please notice, that when you submit this form, we will be collecting your personal data. For more information about personal data processing, see our Privacy Statement.

התקנה פשוטה

התקנה פשוטה

מתכנון מפורט ועד לניהול פרויקטים מקצועי, אנו נותנים עדיפות לבטיחות במעליות בנייה ולמקסם את היעילות כדי לשמור על הפרויקט שלך בלוח הזמנים ובתקציב, ללא הפתעות.